Technika

4. dubna 2008 v 11:38 |  Trabant

Technické informace

I když se tvrdí, že Trabant je díky své jednoduchosti velice spolehlivý a bezporuchový (mnohdy je to pravda), tak se vždycky najde situace, ve které si člověk neví rady a potřebuje odbornou pomoc. Nemusí jít jenom o závady, ale někdo by si rád svého "trabíka" vylepšil jenom neví jak na to.
Od toho jsme tu my, shromažďujeme všechny možné i nemožné návody nápady na různé úpravy vozů, ale i velmi cenné rady pokud se vyskytne nějaká porucha.
Jako základní pomůcky jsou tu katalog náhradních dílů s popisem všech částí malých i velkých ze kterých se naše vozítka skládají. Jako druhá šikovná věc je tu tabulka technických parametrů.
Malá ikonka k článku
Technické parametry vozů Trabant

Každého správného motoristu zajímá, jaké je jeho auto. A to nejenom jak vypadá, ale jaké má parametry, jaké jsou jeho rozměry hmotnosti, výkony... Pokud se navíc v průběhu výroby některé parametry vozidel měnily, vzniká velmi nepřehledná situace, kdy mnohdy majitelé aut ani nevědí s čím vlastně jezdí. Tuto situaci Vám snad usnadníme tabulkou technických parametrů vozů Trabant všech typů, které jezdí na našich silnicích.
Malá ikonka k článku
Katalog náhradních dílů

Dříve byl ke každému vozu dostupný katalog náhradních dílů. Dnes jsou katalogy pro nové vozy dostupné pouze v elektronické podobě nebo jako mikrofiše a to ješte jenom pro autorizované opravny. Tak můžeme být rádi, že Trabant není nový automobil (i když trabík mnohých majitelů vypadá opravdu jako nový) a máme k dispozici katalog. Potom je samozřejmostí, že Vám zde nabízíme k nahlédnutí.
Malá ikonka k článku
Technické parametry vozů Trabant 1.1

Podrobné technické informace o Trabantu 1.1. Později můžu některé infomace upřesnit. Pokud by vám tyto informace přesto nestačili, můžete si přečíst srovnávací test Trabantu 1.1 na servru trabant.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama