Blondýnky

3. dubna 2008 v 21:48 |  Vtipy

Blondýnky

Vyte co udela blondyna,kdyz rano vstane??? Oblykne se a jde domu. Vyte kdo spadne z mrakodrapu drive blondyna nebo bruneta??? Bruneta,protoze blondyna se musi v kazdem patre zeptat na cestu. Vyte jak blondyna zabije pepouska??? Hodi ho ze skaly. Vyte jak blondyna zabije rybycku??? Utopi ji.

Co je nejtěžších šest let v životě blondýnky? Sedmá třída.

Co se stane když blondýnce uřeže vlak hlavu při souloži na kolejích? ????? Nic, souloží dál hlava-nehlava.

- Jak se pozná veselá blondýnka? - Směje se.

Sedí blondýnka v restauraci se svým přítelem a přítel jí řekne: "Máš na líci drobek". Blondýnka vezme ubrousek a otře se. Přítel: "Na druhé straně." "Aha", řekne blondýnka, vezme si ubrousek a strčí si ho do pusy.

Sedí tlustá blondýnka před kouzelným zrcadlem: "Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější?" "Uhni ty krávo, nevidím!" - odpoví zrcadlo.

Blondýnku, která si dlouho vybírá zboží v samoobsluze, přijde upozornit prodavačka, že zavírá obchod. Blondýnka se zaraduje: "To je dobře, že jste mi to přišla oznámit, a kde ten obchod máte?"

- Jak poznáte, že blondýnka dosáhla vyvrcholení? - Upustí svůj pilníček na nehty.

- Proč potřebují blondýnky 1 km dlouhý toaletní papír ? - Protože prvních 999 metrů je návod na použití.

Chlápek v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych ti zavolat." "Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu." "Ale nevím, jak se jmenuješ." "Jméno je tam taky."

Co je brunetka mezi dvěma blondýnkami? Tlumočník.

Blondýnka takhle jela po silnici a poslouchala rádio. Hlasatel vyprávěl jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takový jako ty způsobujou, že se nám lidi smějou. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"

Blondýnka sedí se zrzkou v baru a sledují zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí." "Dobře, o kilo. Já myslím, že skočí." A chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška." "Ber, sázka je sázka." "Víš, já se ti musím přiznat, že jsem to viděla už ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru." "Já to taky viděla v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama