O policajtech

25. března 2008 v 16:34 |  Vtipy
Automat a policajt
Stojí policajt u automatu s kávou, hodí 5 korunu, dá mu kávu. Vypije. Hodí 2x 5korunu dá mu dvě kávy. Vypije. Hodí 3x 5korunu dá mu tři kávy vypije. Najednou příde paní a poliše poprosí "Můžu si i já koupit kávu"?
" KUŠ!!!! Nevidíš že vyhrávám???"

Na Karlove mostě
Na Karlove mostě chčije ženská do Vltavy. Jde okolo policajt koukne dolu a říká: - "Ženska, proboha, vždyť vy chčijete do kanoe!" - "Ale hovno, to je vodraz", na to ženská.

Mozek policajta
Jdou dva policajti po Václaváku a když tak přijdou ke koni, tak si všimnou hovna na podstavci. - Panebože, to tak přece nemůžeme nechat, s tím se musí něco udělat.. A tak ten jeden sundá brigadýrku a milé lejno přikreje. O pár minut pozdějc se kolem potácí dva " přiupravení " houmlesáci.. " Hele vole, policajtská čepice.." - ten druhej ji zvedne... " I s mozkem !!! "

Sázka
Policajt: Pane Mráček, jak to děláte, že si žijete tak nad poměry a nikde řádně nepracujete??? Mráček: No to je jednoduchý, sázím se s lidma. P: No dobře, tak to vyzkoušejte třeba se mnou. M: No, vsaďte se, že vylezu v pátek v 17.00 na sochu sv. Václava a načůrám do prstýnku, kterej budete vy držet v ruce. P: Není možný. O 10.000,- Kč
Pátek: Mráček leze nahoru, pochopitelně se netrefí a když platí 10 000 Kč, tak policajt povídá: No to jste ale moc nevydělal. M: Ale jó, já se totiž se všema lidma tady okolo o 1000 Kč, že dnes odpoledne na Václaváku pochčiju policajta.

Čti a piš
Slyší dva policajti jak si dva maníci povídaj vtip: 1.maník:"Hele,vole víš proč policajti choděj ve dvou?" 2.maník:"No nevim, vole." 1.maník:"Jeden umí číst a druhej psát !" Policajti hned oba legitimují: Policajt: Občanské průkazy ! Chvíli si ho čte a pak povídá druhému. "Franto, piš si !"

O vánocích
Blíží se vánoce a na policejní stanici jsou na stáži policisté z jedne nejmenované východoasijské země. A protože náčelník je lidumil, navrhne, aby si ty tři rákosníky vzali chlapi domu. Našli se i tací. V novém roce se velitel ptá těch tří co je měli doma, jak to probíhalo. 1. policajt: dobrý, dobrý - pořád něco žvatlal, vůbec jsme mu nerozuměli, ale jinak fajn 2. policajt: dobrý, dobrý - šikovný kluk, televizi opravil, ledničku opravil i s úklidem pomohl... 3. policajt: dobrý, dobrý, ale kapr je lepší...

Ženský pohlavní orgán na 4
Vyplňuje policajt křížovku a najednou se obrátí na kolegu a ptá se: "Jak se řekne ženský pohlavní orgán na čtyři písmena?" Kolega sa zamyslí a zaptá se: "Vodorovně nebo svisle?" "Vodorovně" poví policajt. "No tak to jsou ústa" odpoví kolega.

Policajt a telefón
Muz stojaci rano na autobusovej zastavke ( V Blave ) kazde rano vidi ako k istej budke pride policajt , chvilu tam pobudne a potom sa usmeje a odchadza. Az mu to raz neda a zacne tohoto policajta sledovat. A vidi ako policajt chodi od budky k budke a vsade sa opakuje to iste! TAk sa opatrne priplizi k jednej z budok ! A policajt hovori : Budocka,budocka kto je najkrajsi a najlepsi policajt v Bratislave ? No a zo sluchadla ozve : Ty ,ty ,ty! ( Skuste si to precitat na hlas )!

Policejní rekonstrukce
Jedou po jezere 2 policajti, najednou zafouka vitr, lodka se prevrhne a policajti utopi. Otazka zni, kolik se utopilo policajtu. . . . Celkem 4. Dva, jak jsem rekl, dalsi dva pri rekonstrukci.

Policajti v autě
Proc vozi v aute pilu? - aby mohli rezat zatacky.

Policajti v autě
Co se stalo kdyz kopou za garazi diru? -Chcipl jim motor.

Policajti v autě
Proc jde do garaze s pendrekem? - Jde dobit baterku.

Domek policajta
Jak se pozna soukromy domek policajta? -Ma na TV antene feferonku! . . . Pro ostrejsi obraz.

Banánova šťáva

Ide sedliak s vozom a stretne ho policajt. "Sedliak co to vezies ?" "Veziem bananovu stavu, pan policajt." "Das ochutnat ?" "Hej, napijte sa." "Fuuuuuuj, ved to su konske stiny" "Hijooooo Banan"

Policajti ve frontě
Stojí dva policajti ve frontě na cokoliv a jeden říká: "Člověče, já už necítím nohy.." A druhý přičinlivě: "Tak si čuchni k mojim!"

Hledající policista

Jdou dva "Příslušníci" noci parkem, když na jednoho přijde nutnost. "Hele Tondo, počkej na mě chvilku, já si skočím jenom tadyhle za roští". Toník poslušně přešlapuje na cestičce, a v tom zaslechne z křoví hlas: "Tondo hoď mě sem baterku !" To ho trochu zarazí, odepne baterku ,ale nedá mu to aby se nezeptal: "To tam hledáš to hovno ?" "Ale prdlajz, to hovno jsem měl v ruce už 4x, co hledám je pendrek".
Policajt a matka

Stojí chlapeček u studně a strašně naříká, jde okolo policajt a zeptá se ho, proč pláče. "Prosím, spadla mi tam matka.." Policajt vleze do studně, prohledá, překope, proleze ji úplně celou, ale nic nenajde. Vyleze úplně zničený a říká: "Tvoji matku jsem nikde nenašel." "A co teď udělám s tímto šroubem ???, uaaááá...."

Sivestr je v pátek
Rozpravaju sa dvaja policajti: - Vies o tom ze tohtorocny Silvester pripada na piatok? - Piatok? Dufam ze nie trinasteho.

Kdo tam ?
Policajt je v izbe a zrazu mu niekto klope na dvere. - Kto je tam ? - pyta sa - Ja. - ozve sa spoza dveri - Ja ???

Ten už tu nedělá ?
Jednou stavel jednoho muze policaj. Muz zastavi auto a policajt mu rika:'Ridicsky prukaz'. Muz mu ho poda a ceka. Pak se ho policajt zepta:'Jak se jmenujete ?'. Muz mu odpovi:'A ten, co umel cist, ten uz tu nedela ?' A dostal 500 korun pokuty.

Policajt a zrcátko
Jdou po ulici dva policajti. Najednou jeden z nich uvidi na zemi zrcatko, zvedne ho, podiva se a rika: "Jee, hele moje fotka. Ja sem tady nasel mou fotku, no to musim hned rict sefovi ! " Tak dojdou na stanici, ten polda to da svymu sefovi a ten povida: "No to je moje fotka ! Vy jste nasel na ulici mou fotku? To se muze jednat o spionaz ! " a schova si to do kapsy u kabatu. Vecer prijde z prace domu, kabat povesi na vesak... Dcerka si vsak vsimne, ze mu neco couha z kapsy. Podiva se a zarve: "Jeee mami otec ma devku !" matka:" Ukaz !? -- takova stetka. "

Nápis na dort
Víte, jak dlouho trvá policajtovi napsat na dort "Vše nejlepší" ? 3 hodiny 15 minut: 15 minut, než to napíše a 3 hodiny, než to vytáhne z psacího stroje.

Hádanka
Jaky zvire ma cu*áka uprostred zad ? . . . . . . . . Policejni kobyla.

Zápisky z Moskvy

Zapisky okrskoveho policajta v Moskve: Pri rannej obchodzke som nasiel mrtvolu neznameho muza, ktora mala v sebe niekolko dier. A to dve diery o velkosti 50-kopejkovej mine, 3 diery o velkosti 10-kopejkovej mince a 4 diery o velkosti 5-kopejkovej mince. Dohromady teda 9 dier o velkosti 1 rubel a 50 kopejok...

Proč nosí policajti čepice ?
Proč nosí policajti čepice ? Protože každy hajzl musí mít poklop.

Policajt a cigoš
Jde policajt a vidí cigána s malým děckem a to děcko si hraje s cigošovým přirozením. Policajt nadává "Kurňa, Desidere, to se nestydíš tak nemravně před tím malým děckem?!" "Pane esenbé, jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná - co sem měl temu ubohému děcku dát na hraní? Snad ne břitvu!"

Čtyři nejtěžší roky policajta
Které čtyři roky jsou nejhorší v životě policisty ? . . . . První třída.

Policajti a logika
Jde mladý policajt po chodbě a potká starého s knížkou po boku. Mladý se ho ptá: Co je to za knížku ? To je logika. Aha, a na co to je. No, vysvetlím ti to na příkladě: Máš doma akvarium ? Mám. A máš v něm rybičky ? Mám. No vidíš, když máš akvarium, je logické, že máš v něm i rybičky. Aha. A máš rád zvířata ? Mám. No vidíš, když máš rád rybičky, je logické, že máš rád i zvířata. Aha. A máš rád lidi ? No mám. No vidíš, když máš rád zvířata, tak máš rád i lidi. Aha. A máš rád ženy ? Samozřejmě, že mám. Vidíš, když máš rád lidi, tak máš rád i ženy. Aha. A jsi zvyklý se se ženami milovat ? Samozřejmě, že ano. Vidíš, když máš rád ženy, tak se s nimi i miluješ. Už tomu rozumím, říká mladý policajt a půjčil si od starého knížku. Jak jde po chodbě, potká ho kolega a ptá se, co to má. On na to, že to je knížka o logice. Kolegovi, to nedá a poprosí ho, aby mu to vysvětlil. Mladý na to: Vysvětlím ti to na příkladě. Máš doma akvarium ? Ne, nemám. Tak potom jsi teplouš !!!

Policajt a zápalky

Policajt vyndá zapalky z krabičky a zapaluje je samozřejmě opačnou stranou. Přitom je odhadzuje a říká si: šplatná, špatná, špatná ... až jedna mu chytne. Sfoukne ji a odloží se slovy: "Ta je dobrá, tu si nechám".

Umí krokodýlové létat ?
Ptá se policajt náčelníka. Pane veliteli, umí krokodýlové létat ? Samozřejmě, že neumí. A skutečně neumí lítat ? Skutečně neumí. Ale generál povídal, že umí lítat. No, trošku umí lítat.

Čokoláda
Potkají se dva policajti a jeden cumlá čokoládu. Druhý se ptá: - Kde si sehnal tu čokoládu ? - Tam v tom obchodě za rohem. - Je tam hodně lidí ? - Ani ne, tak na půl zasobníku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama